Воз

1,250.00 ден

Воз на батерии
кој има звук на вистински воз
светло и испушта чад
должина на возот 90 см
должина на шините 600см

Нема на залиха

Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Воз”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *