• Вашата кошничка е празна.

Клацкалка

1,690.00 ден

Прекрасно туркало-клацкалка

обложено со мек плишан материјал

и заштитен појас

со додаток на батерии за звук

лесно се трансформира од клацкалка

во возило и обратно

идеално за најмалите

димезии:70x45x40cм

Нема на залиха

Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Клацкалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *