• Вашата кошничка е празна.

Магнетна табла

980.00 ден

Магнетна двострана табла
висина 85
димензии на
таблата 34х44
содржи магнетни броеви и букви
фломастер и креди

Нема на залиха

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Магнетна табла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *