Натоварувач на тркала LIEBHERR

3,100.00 ден

Натоварувач на тркала LIEBHERR

Од брендот BRUDER

Димензии 52.5х18,5х22.5см

Нема на залиха

SKU: 02430 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Натоварувач на тркала LIEBHERR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *