• Вашата кошничка е празна.

Полициска кола

450.00 ден

Полициска кола
со светлосни ефекти
музика и движење
димензии 27х10см
работи на 3 батерии 1,5
кои не се вклучени

Нема на залиха

Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Полициска кола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *