• Вашата кошничка е празна.

Трактор JCB Fastrac

2,900.00 ден

Трактор JCB Fastrac

од брендот BRUDER

Димензии 38.2х17.4х19.9см

1 in stock

SKU: 03030 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Трактор JCB Fastrac”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *