750.00 ден

Сет кукла
содржи нокширче
памперс,огледалце,чешел
фен,ташничка,шишенце
куклата вика мама тато
плаче се смее и мочка
висина 32см

Кол.
Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *