• Вашата кошничка е празна.

AUSA Mini dumper

1,500.00 ден

AUSA Mini dumper

од брендот BRUDER

Димензии 26.6х12.4х17см

Нема на залиха

SKU: 02449 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “AUSA Mini dumper”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *