CAT багер со гуми

2,900.00 ден

CAT багер со гуми

од брендот BRUDER

Димензии 44х17х27см

1 in stock

SKU: 02445 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “CAT багер со гуми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *