• Вашата кошничка е празна.

Cat Булдожер гасеничар

1,800.00 ден

Cat Булдожер гасеничар

од брендот BRUDER

димензии 30.3х14.6х15.8см

1 in stock

SKU: 02443 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Cat Булдожер гасеничар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *