• Вашата кошничка е празна.

CAT булдожер гасеничар

5,000.00 ден

CAT булдожер гасеничар

од брендот BRUDER

Димензии54х28.5х27

1 in stock

SKU: 02452 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “CAT булдожер гасеничар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *