• Вашата кошничка е празна.

Cat Ваљак компактор

3,300.00 ден

Cat Ваљак компактор

од брендот BRUDER

Димензии41.5х17х22см

Нема на залиха

SKU: 02450 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Cat Ваљак компактор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *