• Вашата кошничка е празна.

CAT вибрационен ваљак

1,500.00 ден

CAT вибрационен ваљак

од брендот BRUDER

димензии 18х9.2х17.5см

Нема на залиха

SKU: 02433 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “CAT вибрационен ваљак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *