• Вашата кошничка е празна.

CAT мини багер

2,600.00 ден

CAT мини багер

од Германскиот бренд BRUDER

Димензии 40.9х16.3х18см

1 in stock

SKU: 02456 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “CAT мини багер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *