• Вашата кошничка е празна.

Cat Мини натоварувач гасеничар

1,800.00 ден

Cat Мини натоварувач гасеничар

Од брендот BRUDER

Димензии 26х10х16см

1 in stock

SKU: 02136 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Cat Мини натоварувач гасеничар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *