CAT мини натоварувач

1,400.00 ден

CAT мини натоварувач

од брендот BRUDER

Димензии 23х10х13см

1 in stock

SKU: 02431 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “CAT мини натоварувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *