Cat натоварувач гасеничар

3,300.00 ден

Cat натоварувач гасеничар

од брендот BRUDER

димензии 46.7х18х21.6см

Нема на залиха

SKU: 02447 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Cat натоварувач гасеничар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *