• Вашата кошничка е празна.

CAT Натоварувач на тркала

1,800.00 ден

CAT натоварувач на тркала

од брендот BRUDER

Димензии 33,5х11,7х16,4см

1 in stock

SKU: 02441 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “CAT Натоварувач на тркала”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *