• Вашата кошничка е празна.

Cat Teleskoplader телескопски виљушкар со корпа

2,200.00 ден

Cat Teleskoplader

телескопски виљушкар со корпа

од брендот BRUDER

Димензии 31х14х13см

1 in stock

SKU: 02141 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Cat Teleskoplader телескопски виљушкар со корпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *