• Вашата кошничка е празна.

Class Lexion 480 Комбајн

3,100.00 ден

Class Lexion 480 Комбајн

од брендот BRUDER

Димензии 45х37х22см

Нема на залиха

SKU: 02120 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Class Lexion 480 Комбајн”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *