• Вашата кошничка е празна.

JCB 4CX ровокопач-натоварувач

2,900.00 ден

JCB 4CX ровокопач-натоварувач

од брендот BRUDER

Димензии 52х16х16.5см

1 in stock

SKU: 02428 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “JCB 4CX ровокопач-натоварувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *