JCB MIDI CX Ровокопач-натоварувач

2,100.00 ден

JCB MIDI CX Ровокопач-натоварувач

од брендот BRUDER

димензии 36х17х11.5см

1 in stock

SKU: 02427 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “JCB MIDI CX Ровокопач-натоварувач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *