• Вашата кошничка е празна.

MANITOU телескопски виљушкар

2,700.00 ден

MANITOU телескопски виљушкар

Од Германскиот бренд BRUDER

Димензии 38х17.5х16см

1 in stock

SKU: 02125 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “MANITOU телескопски виљушкар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *