• Вашата кошничка е празна.

Massey Ferguson Трактор

2,900.00 ден

Massey Ferguson Трактор

од брендот BRUDER

ДИМЕНЗИИ 38Х16.5Х17.5

1 in stock

SKU: 02042 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Massey Ferguson Трактор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *