• Вашата кошничка е празна.

Massey Ferguson трактор

3,100.00 ден

Massey Ferguson трактор

од брендот BRUDER

Димензии 30х20х8см

Нема на залиха

SKU: 03046 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Massey Ferguson трактор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *